Білок для здорового життя

Всі хочуть бути красивими💃, і не тільки внутрішньо. Але постійні стреси, відсутність нормального режиму відпочинку, достатнього сну та харчування спричиняють проблеми зі здоров’ям. Для повноцінного життя і щоб встигати переробити купу роботи, бути весь час активному, а не спати на ходу🙈, потрібно нормально харчуватись.

⠀Для збалансованого раціону велике значення має білок. Постачальниками тваринного білка є яйця, молочка, м’ясо, риба, а рослинного: соя, бобові, гриби, крупи. Але, щоб забезпечити щоденно достатню кількість білка потрібно споживати ці продукти у великій кількості. Чи є у тебе на це час та можливість?🤔

⠀А білок вкрай необхідний нашому організму щодня. Це фундамент для краси❤️ і здоров’я нашого тіла. Шкіра, волосся, нігті формуються за рахунок білка. Білок відновлює м’язи після тренування, впливає на процес росту волосся, покращує стан шкіри. В середньому кожному з нас потрібно 95 гр. білка на добу❗️

⠀Що робити, якщо у тебе немає можливості споживати 95 грамів білка на добу? Пий коктейль!💥

⠀Коктейль BILOK – це додаткове джерело білка для твого щоденного раціону. Одна порція (30 гр.) містить 26 грамів чистого молочного білка. Наш коктейль допомагає швидкому відновленню м’язів після будь-яких фізичних навантажень, забезпечує організм мінералами, покращує роботу кишківника. Його зручно носити з собою і використовувати у якості мегасмачного та над корисного перекусу💪.

⠀Якщо ти хочеш схуднути чи набрати м’язову масу, отримати додаткове джерело білка, бути енергійним та красивим, прямо зараз замовляй BILOK від молодого українського бренду, виробника смачних білкових коктейлів без цукру та глютену. Зверни увагу, що продукція виробляється у Польщі!

⠀Придбай коктейль💫, почни вживати, розмісти відгук в instagram, відмітивши нашу сторінку, отримай знижку на наступну покупку!

⠀Пий BILOK, щоб в житті було все ОК!🙏