Чи можна пити коктейль при непереносимості лактози?🤔

Після першого посту в директ посипались питання про «непереносимість лактози» і чи можна вживати в такому випадку коктейль. Тож відповідаємо для всіх🙏.

Лактоза або молочний цукор – це вуглевод, який міститься в молочці і не тільки. Непереносимість лактози – патологія шлунково-кишкового тракту, викликана низьким рівнем ферменту, який потрібен для правильного перетравлення лактози в організмі.

Найчастішими симптомами є різного роду розлади травлення (діарея, метеоризм, здуття живота), нудота, висипання на шкірі. Симптоми непереносимості лактози можуть проявлятися по-різному у різних людей. Діагноз ставить тільки лікар❗️

Важливо: непереносимість лактози мають біля 70% людей у світі і у кожного з них свій перелік продуктів, який не можна вживати.

Гарна новина! Коктейль BILOK можна пити всім💪!

Вибирайте свій улюблений смак🌷:

🍌банановий

🍫шоколадний

🍦ванільний

🥛класичний

⠀Навіть якщо у вас непереносимість лактози чи алергія на молоко, ви можете вживати наш коктейль! Раджу спробувати класичний смак. Це чистий білок без домішок, схожий на морозиво. Мммм…Справжній кайф. Ідеально підійде, як основа для літніх коктейлів! Також саме з цим варіантом можна експериментувати зі смаками❤️, додаючи какао шоколад чи ванілін.

⠀Інтерактив: придбай класичний коктейль BILOK, зроби літній коктейль та розмісти фото в пості чи в instagram 🙏. Відмічай нашу сторінку @bilok_official! Найактивніший учасник отримує подарунок!

⠀Пий BILOK, щоб в житті було все ОК!👌